حتما سنعود בהכרח תחזור


הכרזה של "ישראל היא הכרזת" ההתנקשות של פלסטין ..

השנה עבר, כאילו לא היו, 90% של העמים הערביים לא רק לשמוע דרך התקשורת כי העברת הפגנות של פלסטינים פלסטין ועל העולם, תחת הכותרת ((בהכרח תחזור)) ..

כאן יופיעו החזון האמיתי הבעייתי של עמי התעללות הערבים בעולם Torattha הפרשה המנהיגים הערבים עם הנושא הפלסטיני, כמו סוגיית העברת ומתמיד, ולא צריך להיות שנצפו אלא בהתאם לאינטרסים של המשטרים הערביים כי מוערכים בדרך כלל דברים לפי בעיות של הישרדות על כסאות הממשלה, על פי האינטרסים לאומי לאומי .. ונדמה כי ההשפעה של פוביות המערכת הפוליטית והאידיאולוגית במדינות ערב עבר מידבקות ומחלות דומות רציני סרטן במוחם של העמים הערביים, אשר רק היום בתצוגת וכאב, בלי יכולת לבטא ליזום גם הפגנה של תמיכה בעמדות של העם הפלסטיני נלחם בציפורניים
להשיב חלק הכחיש את זכותם לדכא נהרג והרסו ..

בשנת 1948 באופן רשמי הכריז על מצב של "ישראל" אחרי מלחמות הגרילה שמנהלים יהודים חמושים בכבדות המגובה על ידי ממשלת הוד מלכותה, הרג ביזה העקורים מיליוני הפלישתים הרגו ילדים וזקנים, נשים וגברים, ואת כל מי שבא תחת ידיהם ללא רחם או פתטי .. והגיע עם השנים שלנו הכנה .. עם זאת, בסופו של דבר תחת טיפשותם של העסקה הפוליטית הערבית נפלה פלסטין נכנע תחת רגליהם של היהודים אנגלית, והמשיך העקירה הפלסטינית מאז היום היא הרחבה עד עצם היום הזה ..
הנה הם ממלאים ועם מדינות ערב השכנות, המחנות ואת חייהם של כמעט נוגעת בחייהם של חסרי הבית ..

מאז שנת 1948 ועד היום, תנועות שהתעוררו במאבק עתיק בקרב העם הפלסטיני, הצטרפו למורדים ממספר מדינות, כולל סוריה ולבנון, עיראק, וכו '.. אבל אלו תנועות פעמים רבות פגעו בגלל שלהם למאבקים שמקורם במדינות ערב, ולכן פועלת על פי הרצון של ממשלות ערב ועל מצב הרוח, ואת הברית אשר נושאות את האופי הלאומי של הטיפול ואת שאלת פלסטין נושא מרכזי, לתמוך בתנועות אלו, וכן במימון המדינות האחרות
רצף של המאבק ואת לשלול מהם את העבודה, ובכך להגדיל את חייהם של הפלישתים על הטריטוריה שלהם, ..

יתר על כן, מנהיגי הפלג הפלסטיני בעיקר אבו עמאר עשויה להתמודד עם בעיה של רצון חזק הוא להטיל פיקוח פוליטי על מדינות מקלט כתוצאה של כוח צבאי עם כמות עצומה של מימון ויש לו, כפי שקרה בלבנון וירדן ..
זו תרמה רבות להרס העבודה הפלסטיני כמובן זה לא הבסיס ..

הפלסטינים צריכים רצח העם את מעשי הטבח של ההיסטוריה הקו בו כתמים שחורים מעמעמים את טבח דיר יאסין ועל סברה ושתילה כדי ויש טבח אחרים, אבל השהידים הם רבים מספור, שבו רבים כל כך הם הרגו אלפים בלי להניד עפעף המדינות העיקריות שבהן היא עסקה בנושא, היא אחד
את דלת הביטחון של ישראל ..

עם זאת, זו שחיטה והם חוזרים עד היום לא פחתה לפתור פלשתים נלחמים כדי להישאר בחיים תמיכה של זכות השיבה, אבל הבעיה התעוררה לאחר הסכם אוסלו על החדירה על ידי כמה פלסטינים, אשר תרם בסופו של דבר מרחוק קבצנים רישיון Gosaithm חלק קטן אדמתם הם קיבלו כל כך אמינות לאומית כדי להתמודד עם אותם להצטרף השתפכות ספונטנית של תמיכה על ידי אנשים .. וזו היתה מכה קשה, כאשר ערפאת ניסה לכוונן את המיקום לאחר גילוי מידה של הדיילים טיפשות ניסה לצנן את התנועות התומכות בהתקוממות, אשר עבר עליו שנאה יהודי אמריקאי, הפך לסמל של טרור ..
ולסנן והיה מועמד ובהמשך מחמוד עבאס, רך מאוד הנושא המרכזי האדם לפלסטינים ..

אבל זה השני מוזר שבו מה שהדהים אותי, כי אף אחד Aerobien ללאומיות עו"ד ערבים לבין התשוקה היועץ המשפטי למען המטרה הפלסטינית לא זוכר עד כי 15 מאי היום את מדינת ישראל ואת ההודעה Baaltali להירצחו של פלסטין, רק הפלסטינים הכריזו בוראק שוב דוחה את זה להישאר עקורים בעולם,
ומסרבת לוותר על אדמותיהם ועל הדרישה לחזור, להזכיר את מעשי הטבח ואת ההרג ואת ההרס ...

ראו איפה אנחנו היום מן העניין הפלסטיני, אשר הביא עד, ואנחנו גרנו ילדותנו אנחנו שומעים ברדיו, Rsaail הפלסטינית מן הארצות השכנות לבית פלסטיני ..

איפה אנחנו מ Cry Baby נהרג עם מייצרים, יהודית ברובה היהודי האמריקני, עשה היום?

איפה אנחנו מן המאבק הלאומי?

איפה אנחנו מעצמנו שכמעט מאבד ערך נהוגה לאט ידי הגלובליזציה הבעיות של ארצות שאליה אנו שייכים ארצית האומה שלנו כמעט נעלמים תחת הלחץ ורעיונות חדשים.??

איפה אנחנו אלה הפלסטינים, הסובלים מכאב הכאב לבד, ואנחנו עוברים על החדשות בתקשורת מעיניהם כמו פיסת חדשות כי חששות לנו?

אתם מבינים, איבדנו את תחושת הלאומיות ואנחנו מחויבים בעידן הגלובליזציה ידי קטלנית לקצור את הפירות של לאומי טוב??

Oonna לראות היום על סף מוות או מינימום, אם לא לקחת את היוזמה לשמר את הרעיונות שלנו גדל על ידי אותם ולא את מה שאמרנו מעטים מאיתנו ..
זה שאנחנו מתביישים בעצמנו שאנחנו אנשים Potbellies ..