لحظة ارتياح של סיפוק


מאת: סמדר פרי

לפעמים, בשיאו של
המשבר גרם גם רגע של סיפוק, כאשר הוא הראה כי הכדור יכול להתגלגל לכיוונים שלא היה מתוכנן היטב. אתמול בבוקר התעוררנו על שערוריה: הוא הרים את האסירים הפלסטינים נקבה, בילינו בבתי כלא, בתי סוהר יש לנו חודשים ושנים, צורח לממשלה באנקרה למשרד החוץ כדי האינטלקטואלים וזכויות אדם המתמודדים ארגונים על סדרת הטלוויזיה שבה אומר להתעלל המוניטין של, הבזוי של ישראל לגעת בהם. זה האסירים המבקשים להפסיק לשדר את אירועי "הצעקה של אבן" בערוצי הטלוויזיה הערביים.

כמעט הכל כבר נאמר על הסדרה, אשר נולד הנושא של "הקדוש" נמוך בירושלים - בעיה אשר החזיק החוץ סגן שר השגריר דני איילון, טקס טורקית מושפל ומוכה על הראש נמוך בגלל הסדרה בגלל חשבונות אחרים עם ראש הממשלה שלו. הנה הקשור לאירועים: השגריר הטורקי להשאיר אותנו עם הדיפלומט האשמה בין רגליו, ואת אסירות הם גייסו את עצמם מול טורקיה.
זה לא בדיוק פארק בכלא הישראלי, אבל הישראלים לא אונס.

מאת החוקר כי אנקרה ימהרו להכריז כי לדבר על ערוץ טלוויזיה פרטי, צוות ההפקה כתב את התסריט לדעתו הוא. סביר להניח כי זו האמת. אבל ראש ממשלת טורקיה ארדואן החליט בלילה, עם קול של תשואות לבוא עצמו הוד מלכותו ועל פתיחת ערוץ טלוויזיה חדש בשפה הערבית.
אני נשבע שזו הקישור בינינו לבין אחינו הערבים.

כנראה שלא ניתן להקים לנו נחמה גדולה מן הערוץ הזה בפרט, כי האירוע קשור בהבטחה ארדואן כי טורקיה תהיה תמיד ולעולם לא צריך מצד המוסלמים. חייב במקרה זה לשאול איך בכוונתו ריבונות, לחזור לתפקיד של המתווך ההגון בינינו לבין סוריה?
טורקיה לא להחמיץ את ההזדמנות כדי להצהיר כמה אתה נכסף לחדש את התפקיד הזה.

עד היום היה לחש רק שמועות על מה שקרה האסירים הפלסטינים חם נשים החקירות בשב"כ. מכין לי את עצמי אני שומע את הפלסטינים כי הם מפחדים רגע המשחיתים Tsrihn בגלל הסטיגמה, כי היה להשעות אותם: הנאשם או של שיתוף פעולה ומסירת סודות Isamunhen שהן היו צריכות לכונן יחסים Balsjanin והחוקרים. Valsgenp אשר מסתובבים אומללים מוקדם. ואת הסבירות כי מכובד נשוי בתיווך לפרש לאפס.
מי לכל הרוחות רוצה ללכת כלתו "ואת הדממה"?

אבל חדרים להשיג חוק הברזל של שירות הביטחון והשב"כ: כאשר החוקר נכנס לחדר ומתיישב על הנחקר, להוטים להצטרף אשה בחדר, כדי למנוע טענות של הטרדה או חילול כבוד. גם אם היינו מדברים על חתרנית עם דם על הידיים שלה, ישראל, ואפילו אם אנחנו רוצים לחנוק את העיר בכיכר - אין הטרדות או תקיפות.
עד היום, עם היסטוריה של מאות אסירים פלסטינים נשים לא שמע כזאת תלונה.

מרי היא אחת הגיבורות של "אבן Cry" טורקיה קוראת ההופכים החלל שלהם, כאשר החוקרים התעללו בו מן השב"כ וחיילי צה"ל. סצנה זו היציבות. מעולם לא ראיתי תמונות כאלה אפילו בסדרה של האנטישמיות בשיעורי שיא ראה במהלך חודש הרמדאן. הנה חברינו ביקורות בטורקיה עכשיו, "צעקה של סטון" של תחנות הטלוויזיה בעולם הערבי.
אבל זה בא לקלל להפליל את המסיבה השנייה.

כדאי להזכיר להם באנקרה, הסרט הסרט "אקספרס של חצות" לבין סצינות אלימות שהתרחשו על סוחר סמים בכלא הטורקי. Tnkellat, אונס רדפו טורקיה בעולם הנאור ותיירים נמלטו מהם. איסור לשדר שם במשך שנים רבות (אולי אפילו היום). ארדואן, לעומת זאת, חבר שלנו מעדיף לשכוח.
אחרי שאיבד הערוץ הסורי שלו, לאחר שהוכיח כי הוא מעדיף את החמאס, ואחרי שאנו להחליף את השגריר, עכשיו יצא לתקוף את ישראל.


مواضيع ذات صلة