מאת האשם מוחסין


السلام عليكم

حبيت أترحم موضوع في القسم السياسي

وطبعا هااادا رابط الموضوعبقلم الصحفى والاعلامى محسن هاشمמאת האשם מוחסין


הישראלי נעצר על אונס של בנותיו פעם בחמש שנים

משטרת ישראל עצרה גבר ישראלי רגיל אונס של חמש בנות במשך שנים רבות, והפך אותם למין הפילגשים של אביהם, אשר אמור להיות מואשם בעניינים שלהם יותר מכל.
והחליט על אחת מבנותיו כדי לשבור את השתיקה ואת התלוננו במשטרה, והשוטרים עצרו מיד ההורה בגיל 60 שנים, זיהה את אביו מעשים מבישים, ומחליט להאריך את מעצרו עד תום החקירה.
בתו של תלונה במשטרה, כי אביה נהג לאנוס אותה מאז היתה בת חמש, ואת המשטרה עולה כי אישים ידועים אביה ברמה המקומית.
על פי מידע ראשוני, האב נהג לאנוס אחת מבנותיו במשך יותר מעשר שנים, התאמן גם עם בנותיו Ofla מבישה ארבעת האחרים.


היה מצפון למסגד של פלסטין על מעשי חבלה

מצפון למסגד של מעשים פלסטין חבלה, שבו על פי אל אקצה קרן לעצור את מורשת יום 9 יוני כי קיצונים יהודים שתקפו מסגד ביעור הכפר הירקן של חיפה, שבו סיסמאות צבועות בספריי עברית, וקרא להשמדתה של המסגד.
זה היה אמר סיסמאות ולפיה המסגד היה "מוכן ההריסה" ו "תפרוץ מלחמה של יהודה ושומרון", בגדה המערבית, ואת התג "מחיר", ביטוי שנועד לתקוף את המתנחלים על ידי פלסטינים ורכושם כנקמה על ההגבלות שהוטלו על ידי הצבא הישראלי על המתנחלים.
התקפות אלה באים בין האיומים גדל הסלמה אווירה של עוינות וגזענות נגד ערבים ומוסלמים לעבר ישראל, ואילו מנהיגי המיעוט הערבי נתון הטרדה, איומים, בגלל תמיכתם ספינות סיוע אשר היו בדרכם לרצועת עזה חיל הים הישראלי עצר במים בינלאומיים.

התעללות .. אותה מערכת יחסים רומנטית בין זכר ונקבה בכירים לבלבל את המכשיר "בית

רדיו ישראל דיווחו על הראש הרשמי של השב"כ "השב"כ", הורה יובל דיסקין, ראש אחד האיברים של חופשת לצאת החשד נאלץ לנהל רומן עם עובד עובד בשב"כ עצמו לנצל את מעמדה כדי לשדרג בניגוד הנכסים המשמשים. הוא חשוד גם לו להיות התעללות על ידי בעלה של חבר הצוות שעובד בתורו, ישראל השב"כ "השב"כ". רדיו ישראלי אמר כי שירות המדינה הלשכה יש לחקור את המקרה, שבו חשף אמש, ערוץ עשר הטלוויזיה, חושב הישראלי לאפשרות של פינוי הראשי של המשרד צעדים משמעתיים נוספים נגדו.

מחצית העובדים בישראל בה, הטרדה מינית

הראה מסמך חדש לקראת הדיון במסדרונות הכנסת, כי כמעט מחצית מהנשים בישראל הן קורבנות של הטרדה מינית במקום העבודה במהלך השנה האחרונה.
החוקר הסביר צ 'ילה לוי של מרכז המחקר של הכנסת, כי הנתונים לא מדויקים, מזהיר כי התופעה היא הרבה יותר מזה, שים לב כי מסמך זה יידון היום בכנסת
ראוי לציין כי משטרת ישראל פתחה 3203 תלונות הקובץ על ידי נשים רבות נתון הטרדה מינית במקום העבודה, לרבות תלונה 1477 דיברו על מעשים נתעבים של אלימות בכוח, ו 485 בגלל שערורייתי, ו 241 המקרה בדבר הטרדה מינית.

בשנת 2009, המשטרה פתחה 362 תיקים על התעללות מינית במוסדות חינוך, 33% אירעו גני ילדים ובתי ספר יסודי, ו 58% התרחשו הספר התיכוניים נמוך.