אימפריית הרשע החדשה امبراطورية الشر الجديده


כדי להצדיק את המלחמה

יש לנו יצר את סמואל הנטינגטון סמואל הנטינגטון, יחד עם רבים אחרים של ודומיו, שרובם באו מרחמה של העולם צל חזק, מכתב המסביר את הצידוק המוסרי למלחמה בה נמסר וו ג 'ורג' בוש, ג 'ורג' וו בוש בבית הלבן. ולקדם את המסר שאנו חייבים לאמץ ערכים אמריקנים המוח המערבי ערכים אוניברסליים. הוא טוען החותמים על המכתב הזה כי יש להם עשר התקפות אתאיסט ספטמבר (ספטמבר), אבל הם תוקפים אותם ערכים. הם גם הבינו כי קיימים שני סוגים של אסלאם: האסלאם הוא טוב (או כפי שנקרא מ ש ע ידי כמה מוסלמים עכשיו, זה אירוני), ו "רע" האיסלאם. זה חייב להיות טוב כמו האיסלאם האיסלאם הוקם על ידי כמאל אתאטורק בטורקיה, סגן ע ש שר ההגנה. הם הודיעו כי העולם הפך להיות כפר אחד ואת תהליך הגלובליזציה המתמשך חייב לשאת בתוכם סט יחיד של העקרונות האוניברסליים, והחליט מטעם בעולם המושגים והערכים חייבים להיות עקרונות הבנק. אבל אנחנו מתנגדים כאן על טענה זו בכללותה! אמריקאים מעטים שזוכרים את SPLM ומפלגת העם של, מי ניצח ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. התוצאה של זה המושגים תנועה של כבוד רב את זכויות האדם ואת המושגים כיף של צדק חברתי והצורך בשירות המדינה של החברה כולה, ולא לרתום את המדינה והחברה בכללותה לשרת את הברונים של כספים בוול סטריט וממשיכי דרכם, הם היו מבקשים אמריקה היא אחרת, אמריקה מסוג אחר, דרך חדשה להסתכל הדברים.
הם רצו לשנות את ההון הרווחת, וביקשו רפורמות רדיקליות של המערכת הכלכלית בארה"ב. לכן, את המושגים של תנועת הרפורמה פופולרי Populists היו חולקים את ערכי האיסלאם, שרבים האינטרס הציבורי הגלום האיסלאם חזונו עבור הכלכלה והחברה. הכי ממחישה את הדמיון המשותף בין תצוגת פופולרי בארה"ב בין האיסלאם לבין התפיסה של המערכת הכלכלית הוא מחקר שנערך על ידי הארגון לשיתוף פעולה כלכלי ולפיתוח OECD על האיסלאם, ואיך היא נבדלת הקפיטליסטית והסוציאליסטית.
על פי המחקר: מושגים האסלאמית שונים של הקפיטליזם באמצעות התנגדותה האוצר של עושר מוגזם מאוד ... הקהילה המוסלמית אינה במעגל כל הדרך לחמה אינטרסים מנוגדים, אבל מקום של יחסים הרמוניים בהרמוניה להיות מושגת תחושה של שיתוף ואחריות. זכויות של אנשים להיות מאוזנת בצורה מאוזנת עם זכויות של החברה.
אנו בטוחים כי הערכים האמריקניים של ההון הקיים עלול להתבלבל להסתבך, וגם מקושר החיים צריכת טוב להיות דבר אחד. לשעבר U. S. הנשיא ג 'ימי קרטר, ג' ימי קרטר לאחרונה: במדינה כי התפאר של עבודה קשה משפחות שלמות וקהילות בבניין ואמונה חזקה, עכשיו נוטים פינוק סגידה עצמית הצריכה. הוא כבר לא ההגדרה של הזהות האנושית על ידי מה הזכויות, אבל מה שהוא הבעלים. לכן, גילינו דברים owning וצריכה אינו מספק את הצורך שלנו בנושאים המוסריים והרוחניים, למדנו כי הצטברות של מוצרים ברי קיימא אינו מספיק כדי למלא את החלל המקיף את חייו, כאשר לא תהיה שום אמונה או מטרה.
אינה נובעת בצורה זו של הקפיטליזם עם ערכי החומר אלא פשע פשע מאורגן Haklhma. נמסר על ידי חברת השידור הלאומית NBC בשנת 1997 בדוח מהעיר לוס אנג 'לס, לפיה רוב 150 אלף חברי כנופיות חמושות של מתבגרים. והטיל על 9000 איש בשנה מתים מידי כנופיות אלה, כולל 25 אחוזים של עוברי אורח חפים מפשע.
בתרבות גשמי, צמיחה כלכלית ותשוקות מותר מזין את התרבות של בני נוער אלה המעודדים אותם באלימות בסיוע הפשע כי זה עסק משתלם, ואת הכסף במערכת סכסון הקפיטליסטי הוא המדד האולטימטיבי להצלחה.
החברה מכרה בין היקף שיאים היתר `היקף שיא), המבוסס על הקבוצה מלוס אנג 'לס, כי הוא בבעלות חלקית על ידי סיגראם סיגראם) יותר ממיליון עותקים של האלבום של להקת רוק אנד רול השטן בשם אנטי ישו כוכב עליון, כלומר ב מזויפים כוכב בערבית המשיח.
זה נובע מרילין מנסון Marlyn מנסון האלבום שלה שמה הסולן אשר מורכב שם משני חלקים הם מרילין ארמון, שבו החלק הראשון מתייחס מרילין מונרו Marlyn מונרו, אשר שם קץ לחייו שלה התאבד, ואילו השני מתייחס הרוצח צ 'רלס מנסון מנסון צ' ארלס שידעו על עבירות קולקטיבי. המילים באלבום על פשע, התאבדות וייאוש, ורבים מהם לא יכול להיות מודפס.
רצח עבור כסף נופל בתוך מערכת ערכים אשר דורשת ארצות הברית העולם יאמצו אותו. במערכת של הקפיטליזם IT כסף infofinancialism הוא המדד האולטימטיבי להצלחה. וושינגטון לא עשתה הרבה כדי לרסן את תעשיית הטבק במשך 33 שנים - לאחר שהודה רופאים בכירים ס ע מחלקת הבריאות, באמצע שנות השישים של המאה שעברה, על קיומה של ראיות מספיקות ו טיעון משכנע לתמוך ההנחות כי עישון הוא הרוצח לבין הגורם להתמכרות. (טיים מגזין TIME), 30 ביוני (יוני 1997), אמר: "האמריקנים מאבדים סך של 4 מיליון שנים לשנה מצטבר של חייהם המוקדמות, אשר מייצג את השערורייה הבריאות הגרוע הפכה ארה"ב מקובלת כדבר שבשגרה. זה אירוני, כי ההכחשה של ראשי חברות הטבק עישון סיגריות העובדות החותכת לכך להוביל להתמכרות ומוות, ציין כי כמות עצומה של מסמכים פנימיים קריטית אשר נחשפו בעשור האחרון הוכיחו אחרת. ושילמו על 400 אלף אזרח ארה"ב חייהם שנה את המחיר של עישון. בחודש האחרון שלושים מטרים שבה רופאים בכירים ס ע משרד הבריאות ראיות משכנעות על המאפיינים של תעשיית הטבק קטלני, בילה כ 14 מיליון אמריקאים מתים מוות או התאבדות של עשן.
למרבה הצער, את הקפיטליזם סכסון אינה לשגשג רק מלחמות שבתורה מייצגים הזדמנויות עבור הברונים השודדים עשיר, בעוד עבור שאר עמי העולם מוות והרס.
יצרו ערכים של התרבות המערבית במלחמה אכזרית יותר בהיסטוריה. האם טענה מלחמת העולם השנייה לבדה נהרגו 50 מיליון אנשים. האתיקה של גזענות התרבות המערבית שמט שתי פצצות אטום על אזרחי הערים Iapanitin בזמנו היה ברור כי כניעת היפנים ממשמשת ובאה.
הערכים של המערכת יצרה בניגוד גמור בעושר השליטה של אחוז אחד של העם האמריקני על העושר של פעמים פעמים יותר מאשר מה הוא בבעלות שמונים אחוזים מכלל האוכלוסייה המשולבת. בבעלות העושר ביל גייטס ביל גייטס שווה העושר של העיר אמריקני אוכלוסייה של חצי מיליון איש. עם זאת, הקלד את ס ע הלשכה לסטטיסטיקה של הגנרל האמריקני לסטטיסטיקה של המאה העשרים ואחת הראשונות על 40 מיליון אמריקנים מוגדרים עניים, רבים מהם ללא קורת גג, ללא מחסה. בכל עיר גדולה בארה"ב יש שכונות עם עוני קיצוני, ולכן יש שלישי בעולמות של אמריקה עצמה. התיאור של רוברט רוברט Dafulli Davoli מנכ"ל של אחת מחברות הענק בארה"ב, המערכת בארה"ב, אומר: קפיטליזם הוא סטיית ומטעה. יש לנו את שיעורי הפשיעה הגבוה ביותר בעולם, ויש לנו אנשים החיים על הכביש בלי אחד מהם לא.

مواضيع ذات صلة