דע את האויב שלך


המפקד שרדו את חיל הים אליעזר מרום של שערורייה לאחר להגדיר את במועדון לילה עבור רקדנים עירומים בתל אביב לפני כשנה, אבל הוא לא יכול לשרוד את הביקורת שיחות הסלמה כדי להדיחו לאחר הטבח, מה שהוביל נגד צי של חופש, אשר היה בדרכו לרצועת עזה.


תצלום אשר כבר לתקוף את הספינה, "מרמרה" עולה כי מרום הוא הורה הכוחות לפתוח באש על אזרחים, עם קול השלום פעילי שמעתי בבירור, אשר דוחקת את החיילים אל הספינה, התוקפים הטורקית פתחו באש "להגנה עצמית".פורומים וראה את הקולות הישראלי גדל בקריאה להתפטרות של שמים ממשרדו, בעת שנסע הלייבור MP דניאל מסע בן סימון בדרישה להתפטרותו של שר הביטחון אהוד ברק, מאז אותה אשררה את התהליך נכשל מדם.


"סיני"

מאז שלב ההתבגרות המינית, חבריו ירו את השמים ואת הכותרת של "סיני", בגלל התכונות הסינית שירש מאמו, ילידת בייג 'ינג, והוא נשוי יהודי גרמניה שהיגרו לסין ואז פלסטין לאחר ששרדו את השואה.אפילו היום, מרום לחתום את שמו על המסמכים הרשמיים בכתב ידו בתוספת התואר "Tschaeni."אחרי המהומות הצטרף ילדים שמים הספר הימי בעכו בשנת 1969 למרות שהוא לא שוחה כאמור עמיתו וחברו אורי אורן בעיתון "מעריב" בשנת 2007.


לדבריו, כמה מעמיתיו כי התכונות הסינית לא אוהב אותם בגלל שהם הזכירו להם Balfdaii יפני פרו פלסטיני נושא קוזו Ookomoto שביצעו פעולה צבאית בנמל התעופה בן גוריון מאי 1972.


הוא למד במכללות צבאיות ישראליות ואמריקניות האקדמיה מודגשות לביטחון לאומי, בעל התואר, האקדמי השני במדעי המדינה באוניברסיטת חיפה, נשוי להילה - חייל ידוע בחיל הים - אב לשלושה ילדים שאחד מהם הוא כעת המוביל סירה צבאית.


הקריירה שלו


הפגישה מרום סיים הימי בשנת 1975 ומונה קצין אחראי לצד המכני בצי והועבר לאחר מכן בין מספר עמדות צבאיות בולטים ובהם מפקד ספינות טילים, מפקד בית הספר הצבאי של התנועה, אז קצין המודיעין הראשי של חיל הנחתים.


בשנת 1999 קיבל דרגת הראשי בכלל מונה בריגדיר של הבסיס הצבאי בחיל הים בחיפה והצפון, וכן השתתפו כוחות מיוחדים, חופש רבים, כולל השתלטות על ספינות של סנטוריני בשנת 2001 קרין בשנת 2002 בתוך תהליך בים האדום הידוע בשם "תיבת נח".מלחמת לבנון


בשנת 2007 קיבל את הפיקוד על חיל הים הישראלי, מצליח הגנרל דודו בן Bashat, אשר התפטר מתפקידו על רקע ביקורת חריפה שנמתחה עליו לאחר הכישלון של המלחמה הישראלית על לבנון ועל ההצלחה של חיזבאללה, אשר דוברה מיקוד "הצדעה - חנית" והריגת ארבעת החיילים על הלוח.


בית בין ישראל המדיני והצבאי על מרום ו ארגון מחדש הצפוי של הבית הפנימי של הצי, הביע הערצה אישיות דומה הראשי האישי של אלוף גבי אשכנזי שלו מצד אחד זה מעשי הרחק מאור הזרקורים.


וזה בתורו להודיע מרום לשקם את הים ולהחזיר את האמון, ואת הוביל מבצעי חיל הים במהלך התוקפנות של "עופרת יצוקה" בעזה, סופו של 2008 ו -2009 המוקדמות.אבל תמונות של גברים מיוחד יחידת כוחות חיל הים במהלך סוף השבוע ולאחר מקבלים מכות ועלבונות סולידריות של אזרחים במהלך ההגנה שלהם על עצמם ועל הספינה שלהם, "השיש" - אשר ראה את הטבח - גרמה בלב השולחן על מרום ופוצצו שאיפותיהם גרם לו מועמד להיות השעיר לעזאזל של הפשע הזה.מועדון עירום


למרות הדיבורים שלו על להיות ימאי מקצועי מוצק, זה לא מנע Petrhat מעורבותו ומעשי מגושם שגרמו האשמות וביקורת על חולשתו ועל הבטן "רך", בהתייחסו לעבודת מתענוגות החיים, קונצרטים יין.


בחודש מרץ 2009, מרום נאלץ להתנצל על הפרשה כמעט פיקוח על המצלמה במשרד גבוהה שלו תפסו אותו לאחר צלם העיתונות רקדנים במועדון עצמו עירום בתל אביב.באותו מפקד הצי הראשון, טען כי הוא נכנס למועדון החיפוש של חבר, אבל אחרי מדבר על תמונות מביכות שלו שצולמו על ידי מצלמות הסוד היה מרום להכרה ו התנצלות שגרם לביקורת רחבה, קורא עיתון "הארץ" לזוז הצדה, ואמר שאין מקום שקרנים בתוך הצבא.


ודרש ארגוני הנשים וחברי כנסת, אבל התפטרותו מהתפקיד הראשי של הצבא לפני מספר מרום כמו להחליק פעם אחת, אבל רק עם פרופיל Bmelvh פתק התנצלות.מדברים רבות על התנהגויות מוזרות של מרום, חלק אומרים שהוא פעל Kalaqrasnp, ואחרים מציינים כי הבעלים של זר להשוות ע ס הנשיא ביל קלינטון, שהובילה למעורבות מעצמה בשערוריית מין עם מוניקה לווינסקי.

السلام عليكم


هااادا الرابط للموضوع


اعرف عدوك .... اليعازر مروم

مواضيع ذات صلة