אימפריית הרשע החדשה (2)


סימני הגלובליזציה .. חושף את האמת על הממשלה הסודית הקובעים את האימפריה האמריקאית החדשה הרע (2)
הספר השני של אימפריית הרשע החדשה רוחני עבדול חי Zalloum ופורסם בעיתון אל קודס אל ערבי ", אשר מדבר על הסדר העולמי החדש תחת הכותרת של סמואל הנטינגטון
הנטינגטון אומר כי Mtab ספר רב מכר על קונפליקט של תרבויות ולעצב מחדש את סדר העולם. פרופסור באוניברסיטת הרווארד היה בוגר Alomerreqip מערכת הביטחון.
וגם היה מנהל התכנון הביטחוני הזמן מועצת הביטחון הלאומי המל"ל הממשל של הנשיא קרטר.
על פי המפות של העולם הכלול בספר, העולם עבר דרך שלושה שלבים חיוניים:
ב התקופה הראשונה: המורחבת של שנת 1500 לספירה ונמשך 400 שנים עד למחצית הראשונה של המאה העשרים. שלטו המערבית בתקופה זו, גורלות של העולם, ויצרו מערכת גלובלית של מדינות לאום בתוך עולם רב קוטבי של התרבות המערבית, באותן מדינות שבהן התחרות ואינטראקציה, ומלחמות בין זה לזה. הרחיבה המערבי מדינות לאום, ויש המשועבדים תרבויות אחרות והשפעה. מה שאף אחד הנטינגטון, הוא מסכם כי התרבות המערבית נולדה המלחמה הגרוע הטרגית ביותר בהיסטוריה, ואת אכזריות וברוטליות של מלחמות אלה מאז ומתמיד מלחמה אחרת, הוא הופך להיות הרסנית יותר, ביחס ישיר התרבות המודרניות המערבית.
המודרניות המערבית יותר, פוטנציאל יותר גדל בהתאם אנושי ואכזריות.
B התקופה השנייה: התקופה של המלחמה הקרה, אשר חילקה את העולם לשני מדיניות שתי המעצמות הגדולות, ואילו פרצה המלחמה בטבע, בעיקר במדינות העולם השלישי, כגון קוריאה, וייטנאם ומדינות המזרח התיכון.
B התקופה השלישית: עם נפילת ברית המועצות קריסת בסוף שנות השמונים, את סדר העולם ששררה בתקופת המלחמה הקרה נשכח ורק ההיסטוריה רק והוחלף הסדר העולמי החדש של הציוויליזציה. זה מערכת כזאת על ידי חוקים נוקשים.
תשעת התרבויות הגדולות בעולם הן: במערב, אמריקה הלטינית, אפריקה, האיסלאמית, סינית, הינדית, חרדים, בודהיזם, ויפנית.
יצויין, כי מן הציטוטים Snordha עלי סן מהנדסי זה סדר עולמי חדש, כי יש תמימות דעים על העיקרון של מדינות שלא לאפשר כל ציוויליזציה או קבוצה של הציוויליזציות הגדולות העמים שהם מייצגים את מעמד מעצמת העל. הצליח לתקוף את המערב באפגניסטן ובמרכז אסיה כוח המשימה לתקוע טריז בין מדינות שאינן מערביות חזקות כמו סין, רוסיה, הודו ויפן, כדי לא לכתוב אותם להמשיך עם אותם בכלל.
הבנק להשיג את הרצון הזה במהירות הבזק בתוך חודשים ספורים אחרי פיגועי ה -11 בספטמבר (ספטמבר), וזו עוד סיבה להאמין כי אירועי ה -11 בספטמבר (ספטמבר) היו יותר מאשר צירוף מקרים או סתם אירוע.
וזה, לפי הנטינגטון, התחרות בין המעצמות יוסרו והוחלף התנגשות של תרבויות.
אם לא לאפשר את המעצמה היחידה היום את הופעתה של מעצמה אחרת, את הסכסוך בעתיד יתקיים בין תרבויות, מדיניות מקומית תהיה המדיניות של הגזעים, ואילו המדיניות הבינלאומית Sthompsi מדיניות תרבויות.
הספר הזה הוא יקר מאוד מידע ודאי נדרש מחקר עצום, אבל הספר מסכם באותו זמן רבים של התוצאות יש לבחון מחדש.
ממצא זה אומר כי הסכסוכים בין תרבויות תהיה הסיבה העיקרית שאין סיבות אחרות, כל הקונפליקטים, כולל שיקולים כלכליים, אינה אפשרית עבור רבים לקבל.

مواضيع ذات صلة